کشف قدیمی و گرانترین کاشی و سرامیک گرگان که در کاخ نیاوران از آن استفاده می شد

کاشی و سرامیک چگونه است؟
کاشی و سرامیک گرگان  بسیار متنوع است با گزینه های بی شماری از ظاهر سنگ طبیعی گرفته تا رنگ های یکدست در اندازه های مختلف.

همانطور که ممکن است در حین جستجوی کاشی و سرامیک متوجه شده باشید، طرح های جالب بسیاری وجود دارد که با کاشی و سرامیک ایجاد شده اند. در اینجا به چند روند در کاشی و سرامیک می پردازیم.

سنگ طبیعی در حال حاضر در طراحی آشپزخانه و حمام مرسوم است. سنگ زیباست اما می تواند قیمتی را تحمل کند که برای همه مناسب نیست.

سرامیک در ظاهر سنگ طبیعی تمام زیبایی طراحی سنگ را بدون برچسب قیمت بالا فراهم می کند. با گزینه های پیشرفته برای چاپ روی سرامیک، الگوهای سنگ طبیعی می توانند بسیار واقع گرایانه باشند.

در حالی که شش ضلعی ها و سایر اشکال کاشی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، اکثر کاشی ها به صورت مستطیل یا مربع خطی هستند.

کاشی و سرامیک

برای دستیابی به حالت اول، تولیدکنندگان از ماشین‌هایی استفاده می‌کنند که لبه‌های دقیق و یکنواختی ایجاد می‌کنند و در نتیجه محصولی به نام کاشی اصلاح شده تولید می‌کنند.

در روندهای فعلی طراحی داخلی، دیدن کاشی های بزرگ بیشتر از کاشی های کوچک معمول است. (این خبر خوبی برای اجاره‌کنندگان و صاحبان خانه‌های شهری بزرگ است، زیرا کاشی‌های بزرگ می‌توانند به بزرگ‌تر نشان دادن فضاهای کوچک کمک کنند!) برخی از اندازه‌های رایج کاشی و سرامیک عبارتند از:

12 اینچ 24 اینچ
24×24 اینچ
12 اینچ 48 اینچ
انواع کاشی و سرامیک
سه نوع مختلف کاشی و سرامیک وجود دارد که می توانید از بین کاشی های لعاب دار، کاشی های دیواری و کاشی های کف انتخاب کنید. مزایا و معایب هر کدام چیست و کدام یک برای شما مناسب است؟ مقایسه های زیر را بررسی کنید تا بهترین تطابق را پیدا کنید.

کاشی و سرامیک لعابدار
کاشی های لعاب دار با پوشش محافظی پوشانده شده اند که می تواند از مات تا براق متفاوت باشد. روکش های مات برای طرح های سنگ طبیعی عالی هستند و برای اکثر کاربردها توصیه می شوند. کاشی‌های سرامیکی براق از لحاظ ظاهری شیک هستند و ظاهری صیقلی به فضا ارائه می‌دهند. پرداخت های براق برای نصب دیوار توصیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.