صابون داو بزرگ مخصوص پاک کردن گیاهان آپارتمانی!

البته این روزها با نگرانی از ویروس کرونا، مهم شستن با صابون مایع یا صابون داو بزرگ نیست، بلکه شستن مکرر دست ها مهم است!

و به همان اندازه مهم است که آنها را به خوبی خشک کنید!

این بسیار مهم است زیرا دست های مرطوب احتمال بیشتری دارد که میکروب ها را از سطح جذب کنند.

دست خشک کن های برقی می توانند موثر باشند، اما به طور کلی، مردم به اندازه کافی از آنها استفاده نمی کنند تا دست های خود را کاملا خشک کنند.

دستمال کاغذی گزینه بسیار بهتری است.

نه تنها به این دلیل که می‌توانند دست‌های شما را بهتر خشک کنند، بلکه می‌توانید از آنها برای بستن شیرها و لمس دستگیره در استفاده کنید، فقط در صورتی که فرد قبل از شما تکنیک‌های ایمن شستشوی دست‌ها را انجام نداده باشد.

صابون

و فراموش نکنید که ویروس می تواند روی سطوح زنده بماند، اگرچه در حال حاضر مشخص نیست برای چه مدتی زیرا ویروس جدید است و ما داده های مربوطه را نداریم.

با قضاوت بر اساس رفتار سایر ویروس های کرونا، بسته به نوع سطح و دما، می تواند از چند ساعت تا چند روز باشد.

روی سطح فلزی که توسط دست های آلوده لمس شده است، ویروس احتمالاً می تواند حدود دو ساعت زنده بماند. روی پلاستیک یا پارچه، طولانی تر.

با این حال، با توجه به آنچه در مورد سایر ویروس ها شناخته شده است، انتقال از طریق لمس سطح بسیار کمتر از سرفه یا عطسه است.

انتقال از طریق تماس با مدفوع از یک فرد آلوده نیز امکان پذیر است.

باز هم، با قضاوت بر اساس سایر ویروس‌ها، ضدعفونی‌کننده‌های رایج باید ویروس را روی سطوح غیرفعال کنند، به شرطی که زمان تماس به اندازه کافی طولانی باشد.

ترکیبات کلیدی که باید در اسپری های تجاری به دنبال آن باشید، پراکسید هیدروژن یا هیپوکلریت کلسیم است که نشان داده شده است که در برابر ویروس ها موثر هستند، مانند دستمال های مرطوب کننده با نمک آمونیوم چهارتایی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.