سرامیک خاک قرمز مناسب برای کوددهی گیاهان

یک کاغذ قیر برای جدا کردن چوب از یک لایه زیرین بتن ریخته شده گذاشته شد.

در اوایل قرن بیستم، فناوری جدیدتری به عنوان بستر، مانند تخته سه لا، معرفی شد، اما با گذشت زمان، این بسترها با رطوبت خراب شدند و دیگر توسط شورای کاشی آمریکای شمالی توصیه نمی شوند.

یک تغییر کوچک برای تاسیسات مدرن، معرفی غشای ضد شکستگی و اتصالات انبساط است که نمونه ای از تاسیسات تاریخی نیست.

تمیز کردن همیشه باید با ملایم ترین وسیله ممکن شروع شود.

جارو کردن، سپس تمیز کردن گرم مرطوب می تواند کافی باشد.

از پاک کننده های ساینده یا اسیدی نباید استفاده کرد. در مواردی که هر نوع پاک کننده شیمیایی در نظر گرفته می شود، باید روی یک ناحیه کوچک نامشخص آزمایش شود تا اطمینان حاصل شود که رنگ کاشی را تغییر نمی دهد، یا ساییده نمی شود، یا حکاکی یا شکوفه را پشت سر نمی گذارد.

همیشه قبل از استفاده از هر پاک کننده، ابتدا سرامیک خاک قرمز را کاملا خیس کنید، زیرا این کار منافذ را با آب تمیز پر می کند و مواد شیمیایی مضر نمی توانند تا آنجا نفوذ کنند.

سرامیک خاک قرمز

لکه ها باید همیشه قبل از تمیز کردن شناسایی شوند تا از ایجاد لکه جلوگیری شود.

برای لکه‌های سرسخت مانند روغن، خراش‌های پاشنه یا آسفالت، می‌توان از یک پاک‌کننده آمونیاک ملایم روی کاشی‌های خیس شده استفاده کرد و پس از آن کاملاً آبکشی کرد.

کاشی‌های سرامیکی تاریخی، به‌جز موم، معمولاً پس از چیدمان، هیچ‌گونه درمان نمی‌شوند.

قبل از اعمال، باید در در نظر گرفتن هر گونه درمان – پوشش، درزگیر یا موم – احتیاط کرد، زیرا این موارد به نگهداری بیشتری نسبت به کاشی و سرامیک نیاز دارند.

آنها می توانند الگوهای سایش را بیشتر نشان دهند، تاول بزنند یا به طور متناقض فرسوده شوند، یا ابری شوند که زیبایی کاشی های اصلی را پنهان کنند.

اطمینان حاصل کنید که هیچ پوششی بر ضریب اصطکاک استاتیکی برای مقاومت در برابر لغزش مورد نیاز تحت قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت تأثیر منفی نخواهد گذاشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.