راهنمای خرید کاپشن چرم مردانه اصل

تعداد کمی از لباس‌های مردانه به اندازه یک کاپشن چرمی با نگرش، میراث یا مردانگی بدون فیلتر عرضه می‌شوند. این کاپشن چرم که مترادف با پانک‌ها و خلبانان، موتورسیکلت‌ها و مارلون براندو است، یک لباس مردانه با سطح تستوسترون بالا است، اما به‌طور شگفت‌انگیزی یک لباس کلاسیک همه کاره است. هیچ کمد لباسی که به خوبی ویرایش شده باشد بدون آن کامل نمی شود.

تاریخچه کاپشن چرم

مردان از زمانی که بند انگشتان ما روی زمین نچرخیدند، پوست می پوشیدند، اما کاپشن چرمی مردانه و صندل چرم مردانه که امروزه می شناسیم، در اوایل دهه 1900 برجسته شد. ژاکت های چرمی قهوه ای توسط هوانوردان اولیه و ارتش، به ویژه نیروی هوایی آلمان در جنگ جهانی اول استفاده می شد.

اولین سبک ظاهری معاصر در سال 1928 وارد شد. یک سازنده بارانی منهتن، ایروینگ شات، یک ژاکت موتورسیکلت برای هارلی دیویدسون طراحی کرد. این ژاکت چرمی که به نام سیگار مورد علاقه او “Perfecto” نامیده می شود، برای محافظت از سواران در برابر عوامل و حوادث ساخته شده است. در طول جنگ جهانی دوم، ژاکت پرواز به بمب افکن معروف شد و به دلیل گرمای آن که برای پوشیدن در کابین باز طراحی شده بود، مورد توجه قرار گرفت.

توجه به کاپشن چرم

امروزه، احتمالاً این لباس یکی از گران‌ترین اضافات به کمد لباس خواهد بود، بنابراین بدون سرنخ یک شورشی نباشید – خریدی زیرکانه داشته باشید. اگر به هیچ دلیل دیگری، یک کت چرمی خوب یکی از معدود روابط طولانی مدتی است که در مد خواهید داشت. آنها ساخته شده اند تا دوام داشته باشند، مانند شما پیر شوند و با موارد بیشتری از آنچه انتظار دارید جفت شوند. بنابراین، اگر دنی زوکو را یک نماد استایل نمی‌دانید، خوب است – راه‌های دیگری برای پوشیدن آن وجود دارد که شامل شلوار چرمی نمی‌شود. یکی از دست کم‌گرفته‌شده‌ترین لباس‌های مردانه نظامی، کاپشن صحرایی یک کلاسیک سنگ سرد است که در ابتدا از پارچه مته‌ای پنبه‌ای رندر شده بود، اما از آن زمان با چرم به روز شده است.

معرفی کاپشن چرم اصل

کاپشن پرواز OG در سال‌های اخیر به یکی از لوازم اصلی لباس‌های مردانه تبدیل شده است و درک دلیل آن کار دشواری نیست.

اگرچه از نظر شکل ساده خود سازگار است – بدنه برش خورده با زیپ مرکزی و کمر و سرآستین های نصب شده – می توان آن را در هر چیزی از نایلون براق گرفته تا چرم گوسفندی نرم و انعطاف پذیر ارائه کرد.

یکی از همه کاره‌ترین لباس‌های بیرونی که یک مرد می‌تواند داشته باشد، ژاکت بمب‌افکن بر روی صفحه نمایش مورد علاقه همه از استیو مک کوئین تا ولورین هیو جکمن قرار گرفته است. می تواند پوشنده خود را از اسکین هد تا شیک اسکاندیناویایی ببرد، اما ایمن ترین جفت آن با جین خام و یک تی شرت ساده سفید یا پیراهن مجلسی است.

جدا از لباس های نظامی و ورزشی، یکی از بزرگترین تاثیرات لباس های مردانه دنیای خودرو است – کفش های رانندگی، شلوار جین زانویی و غیره. این دو را با هم بیاورید و آنها را در چرم بپیچید و چیزی که دارید ژاکت مسابقه است.

معرفی کاپشن چرم اصل

چرم مشهد

پس از بازگشت به خانه از جنگ جهانی دوم، بسیاری از سربازان با موتور سیکلت‌های قبل از جنگ آشنا شدند تا بین میخانه‌ها و کافه‌های محلی به مسابقه بپردازند و نیاز به یک ژاکت مسابقه‌ای چرمی ساده و مینیمال را ایجاد کردند. ظاهراً پوست سنگین اسب و زیپ اصلی قوی محافظت کافی برای پسران اتومبیل رانی فراهم می کرد و در دهه 1960 این سبک به نام «Cafe Racer» به جریان اصلی تبدیل شد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.