با چسب آکواریوم فیدر زمان را ثابت نگه دارید!

چسب آکواریوم فیدر از آب برای ایجاد یک واکنش شیمیایی در حین پخت استفاده می کند.

رطوبت طبیعی موجود در هوا برای شروع فرآیند خشک کردن کافی است. اما اگر می‌خواهید سرعت کار را افزایش دهید، می‌توانید رطوبت را حتی بیشتر کنید.

یک لایه بسیار نازک از قطرات آب را روی یکی از سطوحی که می خواهید به هم بچسبانید اسپری کنید. این باید زمان تنظیم را حتی بیشتر کاهش دهد.

بستن را فراموش نکنید.

در صورت امکان، قطعات را برای چند دقیقه تا زمانی که چسب سفت می شود، گیره دهید. این باعث ایجاد چسب محکم تر و بادوام تر می شود و روند خشک شدن را سرعت می بخشد.

چسب

بستن حرکت را از بین می برد. حرکت تماس سطحی را کاهش می دهد و می تواند منجر به مهر و موم ضعیف تر شود.

سطوح را قبل از چسباندن کاملاً تمیز کنید. این لزوما باعث افزایش سرعت پیوند نمی شود، اما انجام آن هنوز خوب است. چسب فوق العاده به بهترین وجه به سطوح تمیز می چسبد.

اگر ابتدا سطوح را آماده نکنید، گرد و غبار، مواد زائد، گریس یا ضایعات در راه چسب قرار می گیرند و چسبندگی را ضعیف می کنند.
آیا سوپرچسب لوکتیت برای آکواریوم ایمن است؟

آیا Loctite تنها چسب فوق العاده ای است که در دست دارید؟ مشکلی نیست! ماده اصلی لوکتیت اتیل سیانواکریلات است. هر چسب مبتنی بر سیانواکریلات برای آکواریوم بی خطر است. مواد فعال موجود در سوپر چسب Loctite پس از خشک شدن کاملاً بی اثر می شوند که باعث می شود چسب برای ماهی ها، گیاهان و مرجان ها سمی نباشد.

شما از Loctite مانند هر چسب فوق العاده دیگری استفاده می کنید. اگر می خواهید ایمنی بیشتری داشته باشید، قبل از وارد کردن چسب به آکواریوم، اجازه دهید 24 ساعت بماند. همچنین می توانید برخی از نکات بالا را برای سرعت بخشیدن به فرآیند تنظیم امتحان کنید.

نتیجه
چسب فوق العاده یک چسب ایمن برای آکواریوم با کاربردهای بسیار مفید است. هنگامی که چسب خشک شد، کاملاً بی اثر می شود. به همین دلیل، چسب فوق العاده برای ماهی ها، گیاهان یا مرجان ها غیر سمی است. می‌توانید از آن برای لنگر انداختن گیاهان، ساختن آرایش‌های سنگی و مرجانی و تعمیر تزئینات شکسته استفاده کنید.